Kliknij poniższy przycisk aby zadzwonić:

tel: 509 652 414

Uwaga! W przypadku gdy nie odbieram telefonu proszę o sms’a.

Kiedy on nie chce się kochać

Większość społeczeństwa żyje w przekonaniu, iż mężczyźni mają ochotę na seks zawsze i wszędzie, a kobieta jest tą, którą zawsze boli głowa. Czy we współczesnym świecie przekonania te mają jeszcze rację bytu? Okazuje się, że niekoniecznie…

Kiedy on nie chce się kochać

„Kochanie nie dzisiaj, jestem zmęczony…”

Współczesne kobiety są o wiele bardziej świadome swojej seksualności niż miało to miejsce przed laty. Coraz chętniej kuszą swoich partnerów wymyślnymi strojami, uwodzą zalotnym spojrzeniem i wabią czerwonymi ustami…często na marne. Obecnie wiele kobiet doświadcza sytuacji, w której po tych wszystkich staraniach słyszy „Kochanie nie dzisiaj, jestem zmęczony…”. Wówczas żyjąc w przekonaniu iż mężczyzna ma ochotę na seks zawsze i wszędzie, kobieta zaczyna czuć się nieatrakcyjna, brzydka i upokorzona.

Czy mężczyzna nie może być zmęczony?

Oczywiście że może! Wielu z naszych partnerów pracuje fizycznie, lub ma stresującą pracę biurową. Same dobrze wiemy, że też mamy takie dni, gdy po pracy jedyne czego pragniemy to relaksująca kąpiel i ciepłe łóżko. Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy taka sytuacja powtarza się notorycznie dzień w dzień – na wczasach, na urlopie…wówczas należałoby rozważyć wizytę u specjalisty.

Nie chodzi o to by złapać króliczka…

Od zarania dziejów to mężczyźni byli łowcami – zarówno dosłownie jak i w przenośni. Z tego też względu to oni chcą zdobywać kobietę. Jeżeli role się odwracają, wówczas może pojawić się lęk przed utratą pozycji samca alfa. Wszak wielu panów w dalszym ciągu uważa, że inicjowanie seksu należy do ich powinności, tak jakby nie do końca uznawali wolność seksualną kobiet i to, że mają one coraz większe wymagania.

On jest czuły tylko w łóżku

Bywa też tak, iż kobieta inicjuje seks ze względu na potrzebę czułości, a niestety wielu mężczyzn czułych jest jedynie w łóżku. Wielu z nich uważa, że tylko akt seksualny pozwala mu na bliskość z kobietą. Z tego też względu, podstawą udanego i satysfakcjonującego życia seksualnego jest nic innego, jak komunikacja.

Potrzeby mamy różne. Kobiety lubią gdy mężczyźni się nimi zajmują, z kolei panowie często nie doceniają gry wstępnej – wolą przysłowiowe „szybkie numerki”. Sztuką kochania jest umiejętność dojścia do konsensusu.